Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Факультатывы

Расклад факультатыўных заняткаў у I-IV класах на II паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

Прозвішча, імя настаўніка

Клас

Факультатыўныя заняткі

Дзень 
тыдня

Час правядзення

Кабінет

Сокал М.М.

I «А»

Вучымся гаварыць правільна

серада

08.05 - 08.40

№ 1

Сокал М.М.

I «А»

Матэматычная вясёлка

пятніца

11.45 - 12.20

№ 1

Каваленка І.М.

I «Б»

Вучымся гаварыць правільна

аўторак

08.05 - 08.40

№ 2

Каваленка І.М.

I «Б»

Матэматычная вясёлка

пятніца

11.45 - 12.20

№ 2

Бадуліна Ж.В.

I «В»

Вучымся гаварыць правільна

аўторак

08.05 - 08.40

№ 3

Бадуліна Ж.В.

I «В»

Матэматычная вясёлка

пятніца

11.45 - 12.20

№ 3

Берднік В.М.

I «Г»

Вучымся гаварыць правільна

чацвер

12.40 - 13.15

№ 8

Берднік В.М.

I «Г»

Матэматычная вясёлка

пятніца

11.45 - 12.20

№ 8

Перапечко В.П.

I «Д»

Матэматычная вясёлка

панядзелак

11.45 - 12.20

№ 6

Перапечко В.П.

I «Д»

Вучымся гаварыць правільна

чацвер

12.40 - 13.15

№ 6

Андрэйчыкава Л.Л.

I «Е»

Матэматычная вясёлка

серада

11.45 - 12.20

№ 7

Андрэйчыкава Л.Л.

I «Е»

Вучымся гаварыць правільна

чацвер

08.05 - 08.40

№ 7

Рыкліс В.А.

I «Ж»

Матэматычная вясёлка

серада

11.45 - 12.20

№ 4

Рыкліс В.А.

I «Ж»

Матэматычная вясёлка

чацвер

12.40 - 13.15

№ 4

Ганчарова К.В.

II «А»

Матэматычная вясёлка

аўторак

12.30 - 13.15

№ 32

Ганчарова К.В.

II «А»

Матэматычная вясёлка

чацвер

12.30 - 13.15

№ 32

Адамовіч В.С.

II «Б»

Матэматычная вясёлка

аўторак

12.30 - 13.15

№ 42

Адамовіч В.С.

II «Б»

Матэматычная вясёлка

чацвер

12.30 - 13.15

№ 42

Беспалька М.М.

II "В"

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.30 - 13.15

№ 41

Беспалька М.М.

II "В"

Рашэнне тэкставых задач

пятніца

12.30 - 13.15

№ 41

Кандэра А.С.

II "Г"

Мы спазнаем свет, ці Што? Навошта? Чаму?

панядзелак

12.30 - 13.15

№ 25

Кандэера А.С.

II "Г"

элементы логікі

чацвер

12.30 - 13.15

№ 25

Гушчына Л.К.

II "Д"

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.30 - 13.15

№ 26

Якіменка А.Я.

II «Е»

Матэматычная вясёлка

панядзелак

12.30 - 13.15

№ 39

Якіменка А.Я.

II «Е»

Матэматычная вясёлка

аўторак

12.30 - 13.15

№ 39

Мацкевіч В.Л.

II «Ж»

Рашэнне тэкставых задач

аўторак

12.30 - 13.15

№ 28

Мацкевіч В.Л.

II «Ж»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.30 - 13.15

№ 28

Чумак А.Б.

II «З»

Матэматычная вясёлка

панядзелак

12.30 - 13.15

№ 37

Чумак А.Б.

II «З»

Па прыступках правілаў здаровага харчавання

серада

12.30 - 13.15

№ 37

Багданава Т.Г.

III «А»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

18.00 - 18.45

№ 32

Савіцкая А.В.

III «Б»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.55 - 13.40

№ 40

Савіцкая А.В.

III «Б»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

18.00 - 18.45

№ 40

Міхасенка В.В.

III «В»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.55 - 13.40

№ 21

Жабко Ж.І.

III «Г»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.55 - 13.40

№ 24

Жабко Ж.І.

III «Г»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

18.00 - 18.45

№ 24

Дзегавец Т.У.

III «Д»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.55 - 13.40

№ 39

Дзегавец Т.У.

III «Д»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

18.00 - 18.45

№ 39

Сытава Р.А.

III «Е»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.55 - 13.40

№ 27

Сытава Р.А.

III «Е»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

18.00 - 18.45

№ 27

Шаблінская Т.В.

IV «А»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.30 - 13.15

№ 22

Мурашка А.А.

IV «Б»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.30 - 13.15

№ 21

Міклашэвіч А.В.

IV "В"

Рашэнне тэкставых задач

аўторак

12.30 - 13.15

№ 27

Міклашэвіч А.В.

IV "В"

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

13.30 - 14.15

№ 59

Новік Н.Е.

IV «Г»

Рашэнне тэкставых задач

аўторак

12.30 - 13.15

№ 24

Новік Н.Е.

IV «Г»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

13.30 - 14.15

№ 25

Войцік Г.М.

IV «Д»

Рашэнне тэкставых задач

серада

13.30 - 14.15

№ 23

Войцік Г.М.

IV «Д»

Рашэнне тэкставых задач

пятніца

12.30 - 13.15

№ 23

Капылова С.А.

IV "Е"

Рашэнне тэкставых задач

серада

18.00 - 18.45

№ 28

Капылова С.А.

IV "Е"

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.55 - 13.40

№ 28

Седач В.А.

IV «Ж»

Рашэнне тэкставых задач

панядзелак

13.30 - 14.15

№ 59

Седач В.А.

IV «Ж»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.30 - 13.15

№ 40

Лебядзюк Г.У.

III кл

Юныя даследчыкі або Прыступкі на шляху да адкрыцця

пятніца

12.55 - 13.40

№ 3

Дзяканчук І.А.

I «А»

Рытміка і танец

панядзелак

12.40 - 13.15

акт.зал

Дзяканчук І.А.

I «Б»

Рытміка і танец

панядзелак

13.25 - 14.00

акт.зал

Дзяканчук І.А.

I «Ж»

Рытміка і танец

панядзелак

14.10 - 14.45

акт.зал

Дзяканчук І.А.

II «А»,

II «Е»,

II «Ж»

Рытміка і танец

панядзелак

14.50 - 15.35

акт.зал

Дзяканчук І.А.

II «А»

Рытміка і танец

аўторак

12.30 - 13.15

акт.зал

Дзяканчук  І.А.

II «Е»

Рытміка і танец

аўторак

13.25 - 14.10

акт.зал

Дзяканчук І.А.

I «А»

Рытміка і танец

серада

12.40 - 13.15

акт.зал

Дзяканчук І.А.

I «Г»

Рытміка і танец

серада

13.25 - 14.00

акт.зал

Дзяканчук І.А.

II «Б»,

II «Г»,

II "Д"

Рытміка і танец

серада

14.10 - 14.55

акт.зал

Дзяканчук І.А.

II «З»

Рытміка і танец

серада

15.05 - 15.50

акт.зал

Дзяканчук І.А.

II "В"

Рытміка і танец

чацвер

12.30 - 13.15

акт.зал

Дзяканчук  І.А.

II «Ж»

Рытміка і танец

чацвер

13.25 - 14.10

акт.зал

Дзяканчук І.А.

I «В»

Рытміка і танец

пятніца

12.40 - 13.15

акт.зал

Дзяканчук І.А.

I «Д»

Рытміка і танец

пятніца

13.25 - 14.00

акт.зал

Дзяканчук І.А.

I «Е»

Рытміка і танец

пятніца

14.10 - 14.45

акт.зал


Расклад факультатыўных заняткаў у V-VI класах на II паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

№ п / п

Імя па бацьку настаўнікі

Назва

Час

Клас

Кабінет

панядзелак

1

Свірыдовіч А.В.

"Сцяжынкамі матэматыкі"

15.00- 15.45

V

53

аўторак

2

Карчэўная Д.С.

Баскетбол

14.25 -15.10

V, VI

Спарт.зала

3

Маскаленка В.Ю.

Практыкум па чытанню

14.25-15.10

VI

64

серада

4

Кульша К.А.

Апускаемся ў цікавы свет адукацыі і правапісу слоў

14.25- 15.10

VI

51

5

Маскаленка В.Ю.

Практыкум па чытанню

14.25-15.10

VI

64

чацвер

Шалахвостава А.В.

Апускаемся ў цікавы свет адукацыі і правапісу слоў

14.25 -15.10

VI

45

7

Карчэўная Д.С.

Баскетбол

14.25 -15.10

V, VI

Спарт.зала


Расклад факультатыўных заняткаў у VII-VIII класах на II паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

 

Назва факультатыўных заняткаў

Ф.І.ІПБ

Класы

Колькасць  гадзін

Час правядзення

Кабінет

 

     панядзелак

 

Падарожжа па геаграфічнай карце

Зубок В.А.

7

1

8.00-8.45

311

 

 

 

У краіне цудоўнай хіміі

Захарава А.С.

7

1

8.00-8.45

404

 

Сачы і даследуй сам

Караба Л.І.

7

1

8.00-8.45

306

 

 

Займальны свет жывёл

Какорына А.М.

8

1

15.00-15.45

408

 

 

аўторак

 

 

Алгебра вучыць разважаць

Бобрык Л.Я.

8

1

8.00-8.45

311

 

 

У краіне цудоўнай хіміі

Захарава А.С.

7

1

8.00-8.45

404

 

 

Паэтычныя гімны марфалогіі

Шалахвостава А.В.

7

1

8.00-8.45

302

 

 

Баскетбол

Янушкевіч І.І.

7

1

16.00-16.45

Корпус 1

 

 

Камунікатыўная граматыка

Палікшаніва А.У.

7

1

8.00-8.45

303

 

 

Фізіка вакол нас

Ярашэвіч Н.А.

8

1

8.00-8.45

306

 

       серада

 

Словы Ў тэксце

Зяньковіч С.А.

7

1

8.00-8.45

310

 

 

Рашэнне тэкставых задач

Мацкевіч Н.К.

7

1

8.00-8.45

309

 

 

Дапытлівым пра таямніцы рэчыва

Старкова Н.С.

8

1

8.00-8.45

404

 

 

Геаметрыя: разнастайнасць ідэй і метадаў

Вашкевіч А.М.

7

1

8.00-8.45

302

 

 

чацвер

 

 

Сачы і даследуй сам

Караба Л.І.

7

1

8.00-8.45

306

 

 

Баскетбол

Янушкевіч І.І.

7

1

16.00-16.45

Корпус 1

 


Расклад факультатыўных заняткаў у IX-XI клас на II паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

№ п / п

Назва факультатыўных заняткаў

Ф.І.ІПБ

Класы

Колькасьць гадзін

Час правядзення

Кабінет

панядзелак

Рыхтуемся да вывучэння хіміі на павышаным узроўні

Лычкоўская Т.Э.

IX «Б», «В», «Д»

1

08.00 - 08.45

404

Абагульняючы курс па біялогіі

Захарава А.С.

XI «Б»

1

14.55 - 15.35

314

аўторак

Складаны сказ без складанасцей

Крамкоўская С.М.

IX «Б», «В», «Г», «Е»

1

08.00 - 08.45

218

Абагульняючы факультатыўны курс па матэматыцы

Мандрык А.І.

XI «В», «Д»

1

08.00 - 08.45

307

серада

Увядзенне ў біятэхналогію

Какорына А.М.

X «В», «Г»

1

08.00 -08.45

317

Дзіўны свет неарганічнай хіміі

Лычкоўская Т.Э.

XI «А», «В»

1

08.00 -08.45

404

Паўтараю фізіку, правяраю сябе

Малевіч Р.В.

XI «А» 
I падгрупа

1

08.00 -08.45

402

чацвер

Алгебра вучыць разважаць

Мандрык А.І.

IX «У», «Г»

1

08.00 -08.45

312

Рашэнне творчых задач

Ярашэвіч Н.А.

X «А», «В»

1

08.00 -08.45

402

Рашэнне творчых задач

Караба Л.І. 

X «А», «Г», «Д»

1

08.00 - 08.45

414

Пятніца

Анатамічныя і гігіенічныя аспекты здароўя чалавека

Міцкевіч Н.А.

IX «Б», «Г», «Е»

1

08.00 -08.45

317

Рыхтуемся да вывучэння хіміі на павышаным узроўні

Старкова Н.С. 

IX «А», «Е»

1

08.00 -08.45

314

Паўтараю фізіку, правяраю сябе

Малевіч Р.В.

XI «А»
I падгрупа

1

08.00 -08.45

402

Абагульняючы факультатыўны курс па матэматыцы

Савіцкая Ж.П.

XI «А», «Б»

1

08.00 -08.45

305

Раздзелы сайта