Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Факультатывы

Расклад факультатыўных заняткаў у I-IV класах на II паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

Прозвішча, імя настаўніка

Клас

Факультатыўныя заняткі

Дзень
тыдня

Час правядзення

Кабінет

1

Ганчарова Е.В.

I «А»

Вучымся гаварыць правільна

аўторак

08.05 - 08.40

№ 8

2

Ганчарова Е.В.

I «А»

Матэматычная вясёлка

пятніца

11.45 - 12.20

№ 8

3

Адамовіч О.С.

I «Б»

Матэматычная вясёлка

панядзелак

12.40 - 13.15

№ 1

4

Адамовіч О.С.

I «Б»

Матэматычная вясёлка

чацвер

12.40 - 13.15

№ 1

5

Бяспалька М.М.

I «У»

Рашэнне тэкставых задач

пятніца

11.45 - 12.20

№ 4

6

Бяспалька М.М.

I «У»

Вучымся гаварыць правільна

панядзелак

08.05 - 08.40

№ 4

7

Кандэра А.С.

I «Г»

Па прыступках правілаў здаровага харчавання

чацвер

08.05 - 08.40

№ 7

8

Кандэра А.С.

I «Г»

Элементы логікі

чацвер

11.45 - 12.20

№ 7

9

Гушчына Л.К.

I «Д»

Па прыступках правілаў здаровага харчавання

чацвер

08.05 - 08.40

№ 6

10

Гушчына Л.К.

I «Д»

Элементы логікі

панядзелак

11.45 - 12.20

№ 6

11

Якіменка А.Е.

I «Е»

Матэматычная вясёлка

аўторак

12.40 - 13.15

№ 2

12

Якіменка А.Е.

I «Е»

Матэматычная вясёлка

пятніца

12.40 - 13.15

№ 2

13

Мацкевіч В.Л.

I «Ж»

Матэматычная вясёлка

аўторак

08.05 - 08.40

№ 3

14

Мацкевіч В.Л.

I «Ж»

Матэматычная вясёлка

чацвер

08.05 - 08.40

№ 3

15

Чумак А.Б.

I «З»

Матэматычная вясёлка

серада

11.45 - 12.20

№ 37

16

Чумак А.Б.

I «З»

Элементы логікі

чацвер

12.40 - 13.15

№ 37

17

Багданава Т.Г.

II «А»

Рашэнне тэкставых задач

панядзелак

12.30 - 13.15

№ 32

18

Багданава Т.Г.

II «А»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.45 - 13.30

№ 32

19

Шэргінашвілі С.Я.

II «Б»

Рашэнне тэкставых задач

панядзелак

12.30 - 13.15

№ 40

20

Шэргінашвілі С.Я.

II «Б»

Рашэнне тэкставых задач

аўторак

12.30 - 13.15

№ 40

21

Міхасенка О.В.

II "В"

Рашэнне тэкставых задач

аўторак

12.30 - 13.15

№ 21

22

Міхасенка О.В.

II "В"

Рашэнне тэкставых задач

серада

12.30 - 13.15

№ 21

23

Жабко Ж.И.

II "Г"

Рашэнне тэкставых задач

панядзелак

12.30 - 13.15

№ 24

24

Жабко Ж.И.

II "Г"

Рашэнне тэкставых задач

аўторак

12.30 - 13.15

№ 24

25

Дзегавец Т.В.

II "Д"

Рашэнне тэкставых задач

аўторак

12.30 - 13.15

№ 39

26

Дзегавец Т.В.

II "Д"

Рашэнне тэкставых задач

серада

12.30 - 13.15

№ 39

27

Сытава Р.А.

II «Е»

Рашэнне тэкставых задач

панядзелак

12.30 - 13.15

№ 42

28

Сытава Р.А.

II «Е»

Рашэнне тэкставых задач

пятніца

12.30 - 13.15

№ 42

29

Рыкліс В.А.

II «Ж»

Рашэнне тэкставых задач

панядзелак

12.30 - 13.15

№ 41

30

Рыкліс В.А.

II «Ж»

Рашэнне тэкставых задач

аўторак

12.30 - 13.15

№ 41

31

Шаблінская Т.В.

III «А»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

18.00 - 18.45

№ 22

32

Мурашка А.А.

III «Б»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.55 - 13.40

№ 21

33

Мурашка А.А.

III «Б»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

18.00 - 18.45

№ 21

34

Міклашэвіч Е.В.

III «У»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.55 - 13.40

№ 27

35

Міклашэвіч Е.В.

III «У»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

18.00 - 18.45

№ 27

36

Новік Н.Е.

III «Г»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.55 - 13.40

№ 25

37

Новік Н.Е.

III «Г»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

18.00 - 18.45

№ 25

38

Войцік Г.М.

III «Д»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.55 - 13.40

№ 23

39

Войцік Г.М.

III «Д»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

18.00 - 18.45

№ 23

40

Капылова С.А.

III «Е»

Развіваючыя лагічныя задачы

чацвер

12.55 - 13.40

№ 28

41

Капылова С.А.

III «Е»

Матэматычная вясёлка

чацвер

18.00 - 18.45

№ 28

42

Седач О.А.

III «Ж»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.55 - 13.40

№ 40

43

Седач О.А.

III «Ж»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

18.00 - 18.45

№ 40

44

Тамковіч А.М.

IV «А»

Рашэнне тэкставых задач

аўторак

12.55 - 13.40

№ 24

45

Тамковіч А.М.

IV «А»

Рашэнне тэкставых задач

пятніца

12.55 - 13.40

№ 24

46

Каваленка І.М.

IV «Б»

Рашэнне тэкставых задач

аўторак

12.30 - 13.15

№ 26

47

Каваленка І.М.

IV «Б»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

13.45 - 14.30

№ 26

48

Бадуліна Ж.В.

IV "В"

Рашэнне тэкставых задач

серада

13.30 - 14.15

№ 27

49

Бадуліна Ж.В.

IV "В"

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.45 - 13.30

№ 27

Сокал М.Н.

IV «Г»

Рашэнне тэкставых задач

аўторак

13.30 - 14.15

№ 25

51

Сокал М.Н.

IV «Г»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.45 - 13.30

№ 25

52

Перапечка О.П.

IV «Д»

Рашэнне тэкставых задач

серада

13.30 - 14.15

№ 22

53

Перапечка О.П.

IV «Д»

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.45 - 13.30

№ 22

54

Андрэйчыкава Л.Л.

IV "Е"

Рашэнне тэкставых задач

серада

13.30 - 14.15

№ 23

55

Андрэйчыкава Л.Л.

IV "Е"

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.45 - 13.30

№ 23

56

Берднік О.М.

IV «Ж»

Рашэнне тэкставых задач

серада

13.30 - 14.15

№ 28

57

Берднік О.М.

IV Ж »

Рашэнне тэкставых задач

пятніца

12.30 - 13.15

№ 28

58

Лебядзюк А.В.

III кл

Юныя даследчыкі або Прыступкі на шляху да адкрыцця

панядзелак

12.55 - 13.40

№ 38

59

Дзяканчук І.А.

I «А»

Рытміка і танец

панядзелак

12.40 - 13.15

акт.зал

60

Дзяканчук І.А.

I «А»,

I «Б»

Рытміка і танец

пятніца

12.40 - 13.15

акт.зал

61

Дзяканчук І.А.

I «У»

Рытміка і танец

панядзелак

13.25 - 14.00

акт.зал

62

Дзяканчук  І.А.

I «У»

Рытміка і танец

пятніца

13.25 - 14.00

акт.зал

63

Дзяканчук І.А.

I «Г»

Рытміка і танец

серада

12.40 - 13.15

акт.зал

64

Дзяканчук І.А.

I «Д»

Рытміка і танец

серада

13.25 - 14.00

акт.зал

65

Дзяканчук І.А.

I «Е»

Рытміка і танец

панядзелак

14.10 - 14.45

акт.зал

66

Дзяканчук І.А.

I «Ж»

Рытміка і танец

панядзелак

14.55 - 15.25

акт.зал

67

Дзяканчук І.А.

I «Ж»

Рытміка і танец

пятніца

14.10 - 14.45

акт.зал

68

Дзяканчук І.А.

I «З»

Рытміка і танец

пятніца

14.55 - 15.35

акт.зал

69

Дзяканчук І.А.

II «А»

Рытміка і танец

аўторак

12.30 - 13.15

акт.зал

70

Дзяканчук І.А.

II «Б»,

II "Д"

Рытміка і танец

аўторак

13.25 - 14.10

акт.зал

71

Дзяканчук І.А.

II «У»,

II «Е»

Рытміка і танец

чацвер

13.40 - 14.25

акт.зал

72

Дзяканчук І.А.

II "Г"

Рытміка і танец

чацвер

12.45 - 13.30

акт.зал

73

Дзяканчук І.А.

II «А»,

II «Ж»

Рытміка і танец

серада

14.10 - 14.55

акт.зал


Расклад факультатыўных заняткаў у VI класах на II паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

№ п / п

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Назва

Час

Клас

Кабінет

Панядзелак

1. 

Вашкевіч А.М.

Рашэнне тэкставых задач

14.25-15.10

VI «Д»

53

2.

Зяньковіч С.А.

Сакрэты словазмянення, слова – і формаўтварэння

14.25 -15.10

VI «Г»

52

3.

Цымбалава І.А.

Апускаемся ў цікавы свет утварэння і правапісу слоў

14.25 -15.10

VI «Д» -VI «Ж»

46

Аўторак

4.

Шалахвостава А.У.

Апускаемся ў цікавы свет утварэння і правапісу слоў

14.25- 15.10

VI «А»

VI «Б»

45

5.

Зяньковіч С.А.

Сакрэты словазмянення, словы - І формаўтварэння

14.25 -15.10

VI «А»

VI «В»

52

Серада

6.

Мацкевіч Н. К.

Рашэнне тэкставых задач

13.30 -14.15

VI «Б» VI «Ж»

56

Чацвер

7.

Руднева М.М.

Стварэнне камп'ютарных гульняў на мове візуальнага праграмавання Scratch

15.20 - 16.05

VI

35

Пятніца

8.

Мацкевіч Н. К.

Рашэнне тэкставых задач

14.25 -15.10

VI «А»

VI «Д»

56


Расклад факультатыўных заняткаў у VII-VIII класах на II паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

Назва факультатыўных заняткаў

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Класы

Кол. гадзін

Час правядзення

Кабінет

Панядзелак

Геаметрыя: разнастайнасць ідэй і метадаў

Бобрык Л.Я.

VII-я

1

14.25-15.10

304

Аўторак

Дзікая прырода Беларусі

Какорына А. М. 

VII-я

1

14.25-15.10

408

Серада

Дзікая прырода Беларусі

Какорына А. М. 

VII-я

1

15.20-16.05

408

Чацвер

У краіне цудоўнай хіміі

Старкова Н.С.

VII-я

1

14.45-15.30

404

Пятніца

Камунікатыўная граматыка

Скакун К. В.

VII -е

1

15.20-16.05

407


Расклад факультатыўных заняткаў у IX-XI класах на II паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

№ 

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Вучэбны прадмет

Назва 
факультатыўнага занятку

клас

кабінет

час 
правядзення

Панядзелак

1

Захарава А.С.

хімія

Дзіўны свет неарганічнай хіміі

XI

318

14.50 - 15.35

2

Захарава А.С.

біялогія

Абагульняючыя факультатыўныя заняткі па біялогіі

X

318

8.00 - 8.45

3

Ярашэвіч Н.А.

фізіка

Простыя рашэнні складаных задач

IX

402

14.50 - 15.35

4

Шустава Т.М.

руская мова

Абагульняючы курс

XI

218

8.00 - 8.45

5

Мандрык А.І.

матэматыка

Абагульняючы факультатыўны курс па матэматыцы

X

313

8.00 - 8.45

6

Шустава Т.М.

руская мова

Абагульняючы курс

XI

218

8.00 - 8.45

7

Буйкевіч Н.І.

руская мова

Культура прамовы

X

313

8.00 - 8.45

Аўторак

1

Лычкоўская Т.Э.

хімія

Дзіўны свет арганічных рэчываў

X

404

8.00 - 8.45

2

Аксютчык Т.У.

белруская мова

Практыкум па беларускай мове

X

307

8.00 - 8.45

3

Караба Л.І.

фізіка

Простыя рашэнні складаных задач

IX

414

8.00 - 8.45

Серада

1

Ходзіна Г.М.

англ. мова

Лексіка-граматычны практыкум

XI

415

8.00 - 8.45

2

Буйкевіч Н.І.

руская мова

Культура прамовы

X

313

8.00 - 8.45

3

Шустава Т.М.

руская мова

абагульняючы курс

XI

8

8.00 - 8.45

Чацвер

1

Шустава Т.М.

руская мова

Руская мова ў алгарытмах

XI

8

15.35 - 16.20

Пятніца

1

Малевіч Р.В.

фізіка

Рашэнне творчых задач

X

402

8.00 - 8.45

2

Мандрык А.І.

матэматыка

Абагульняючы факультатыўны курс па матэматыцы

XI

313

8.00 - 8.45

3

Лычкоўская Т.Э.

хімія

Дзіўны свет неарганічнай хіміі

XI

404

8.00 - 8.45

4

Савіцкая Ж.П.

матэматыка

Абагульняючы факультатыўны курс па матэматыцы

X

305

8.00 - 8.45


Расклад заняткаў у гуртках на платнай аснове ў корпусе 3

№ п / п

Назва гуртка

Педагог дадатковай адукацыі

Час правядзення заняткаў

Месца правядзення заняткаў

  1.  

Падрыхтоўка да ЦТ па матэматыцы (група 1)

Мандрык А.І.

Панядзелак

17.00 - 20.15

к. 413

  1.  

Падрыхтоўка да ЦТ па матэматыцы (група 2)

Мандрык А.І.

Пятніца

17.00 - 20.15

к. 413

  1.  

Вучымся вырашаць задачы па фізіцы

Караба Л.І.

Серада

15.30 - 18.45

к. 413

  1.  

Рыхтуемся да экзамену па рускай мове

Маглыш Т.І.

Серада

15.30 - 16.15

Пятніца

15.30 - 16.15

к. 306

  1.  

Падрыхтоўка да ЦТ па фізіцы

Малевіч Р.В.

Серада

08.00 - 08.45

Чацвер

08.00 - 08.45

к. 402

  1.  

Падрыхтоўка да экзамену па беларускай мове

Паддубны Т.М.

Панядзелак

08.00 - 08.45

Пятніца

08.00 - 08.45

к. 216

  1.  

Вырашаем задачы па хіміі

Дабринская Н.С.

Субота

10.00-11.30

к. 314

Раздзелы сайта