Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Падтрымліваючыя заняткі (IX-XI класы)

Расклад падтрымліваючых заняткаў у IX-XI класах 

Прозвішча, імя настаўніка

класы

навучальны прадмет

Час і месца правядзення

1

Беражненка В.В.

IX

матэматыка

Понед. 8.05-8.45, к.215

2

Буйкевіч Н.І.

X

руская мова

Аўторак, 15.40 - 16.25, к.313

3

Грыцова Н.В.

X

англійская мова

Серада, 14.45-15.30, к. 204

Градабаева І.Б.

Х

інфарматыка

Чацвер, 8.05-8.45, к.411

IX

інфарматыка

Аўторак, 8.05-8.45, к.411

XI

інфарматыка

Серада, 8.05-8.45, к.411

5

Дабрынская Н.С.

IX

хімія

Панядзелак, 14.45-15.30, к.314

Чацвер, 14.45-15.30 к.314

6

Жук В.С.

IX

англійская мова

Панядзелак, 14.45-15.30, к.405

7

Захарава А.С.

XI

хімія, біялогія

Серада, 14.45-15.30, к. 317

8

Зубок В.А.

IX

геаграфія

Серада, 14.45-15.30, к.302

9

Караба Л.І.

IX

фізіка

Пятніца, 8.05-8.50, к. 414

XI

фізіка

Чацвер, 8.05-8.50, к. 414

10

Когарава І.У.

IX

гісторыя

Субота, 11.00-13.00, к.214

11

Какорына А.М.

IX

біялогія

Панядзелак, 14.45-15.30, к.302

12

Курдзіна Н.У.

IX

англійская мова

Панядзелак, 14.45-15.30, к.203

13

Лычкоўская Т.Э.

X

хімія

Серада, 15.40 - 16.25, к.404

XI

хімія

Пятніца, 14.45-15.30, к.404

14

Маглыш Т.І.

IX

руская мова

Аўторак, 8.05-8.50, к.306

15

Малевіч Р.В.

X

фізіка

Панядзелак, 14.45-15.30, к. 414

16

Манцэвіч В.А.

Х

англійская мова

Серада, 14.45-15.30, к. 208

17

Міллер Н.А.

Х

інфарматыка

Чацвер, 8.05-8.45, к.406

XI

інфарматыка

Серада, 8.05-8.45, к.406

18

Аксютчык Т.У.

X

беларускую мову

Панядзелак, 14.45-15.30, к. 307

19

Паддубная Т.М.

IX

XI

беларускую мову

Панядзелак, 14.45-15.30, к. 216

Пятніца, 14.45-15.30, к. 216

20

Палявік А.П.

IX

англійская мова

Аўторак, 15.40 - 16.25, к. 206

21

Руднева М.М.

IX

інфарматыка

Аўторак, 15.40 - 16.25, к. 406

22

Руцкая С.М.

X

гісторыя

Чацвер, 8.05-8.50, к. 214

23

Савіцкая Ж.П.

X

матэматыка

Чацвер, 8.05-8.50, к. 305

24

Сцяпанаў А.А.

XI

англійская мова

Панядзелак, 14.45-15.30, к. 413

IX

англійская мова

Пятніца, 14.45-15.30, к. 413

25

Тэро Л.Г.

XI

матэматыка

Серада, 8.05-8.50, к.209

26

Ходзіна Г.М.

XI

англійская мова

Панядзелак, 8.05-8.50, к. 415

27

Шустава Т.М.

XI

руская мова

Чацвер, 14.45-15.30, к. 218

28

Ярашэвіч Н.А.

IX

фізіка

Аўторак, 8.05-8.50, к. 402

Аўторак, 14.45-15.30, к.402

Раздзелы сайта