Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Падтрымліваючыя заняткі (VI-VII класы)

Графік правядзення падтрымліваючых заняткаў для вучняў VII -VIII класаў (IV чвэрць) у 2019/2020 навучальным годзе

 

П. І. ІПБ настаўніка

класы

прадмет

дні

час

кабінет

  1.  

Сачук Н.М.

VII

Бел. мова

серада

15.05-15.50

203

  1.  

Крамковская С.М.

VIII

Бел. мова

панядзелак

14.15-15.00

310

  1.  

Хрушчова І.М.

VIII

Русск. мова

серада

15.05-15.50

310

  1.  

Яніна І.В.

VII

Русск. мова

чацвер

14.35-15.20

204

  1.  

Яніна І.В.

VII

Русск. мова

аўторак

14.15-15.00

204

  1.  

Сямёнавіч А.А.

VII

матэматыка

пятніца

14.15-15.00

309

  1.  

Сямёнавіч А.А.н

VIII

матэматыка

аўторак

14.15-15.00

309

  1.  

Бобрык Л.Я.

VII

матэматыка

чацвер

13.40-14.25

304

  1.  

Бобрык Л.Я.

VII

матэматыка

аўторак

13.20-14.05

309

Багатка Л.І.

VIII

матэматыка

аўторак

14.15-15.00

302

Багатка Л.І.

VIII

матэматыка

серада

14.15-15.00

302

Раманава М.В.

VIII

матэматыка

серада

14.15-15.00

309

Руднева М.Н

VII

інфарматыка

серада

15.05-15.50

210

Руднева М.Н

VIII

інфарматыка

панядзелак

15.05-15.50

201

Шерешевского В.Г.

VII

інфарматыка

серада

15.05-15.50

208

Градобаева І.Б.

VIII

інфарматыка

панядзелак

15.05-15.50

208

Робейчиков Ю.М.

VIII

фізіка

чацвер

14.35-15.20

306

Ярашэвіч Н.А.

VII

фізіка

серада

13.20-14.05

305

Ярашэвіч Н.А.

VII

фізіка

серада

14.15-15.00

306

Какорына А.М.

VII

біялогія

аўторак

14.15-15.00

408

Старкова Н.С.

VII

хімія

аўторак

14.15-15.00

404

Старкова Н.С.

VIII

хімія

серада

13.20-14.05

404

Зубок В.А.

VII

геаграфія

чацвер

14.35-15.20

311

Рудзянок О.В.

VIII

геаграфія

аўторак

15.00-15.45

311

Куратева А.О.

VII

гісторыя

серада

15.00-15.45

308

Когарева І.В.

VIII

гісторыя

субота

10.00-11.00

206

Цімафеева М.М.

VII

гісторыя

пятніца

14.15-15.00

308

Юшкевіч О.М.

VII

Англ. мова

чацвер

14.35-15.20

206

Скакун Е.В.

VII

Англ. мова

аўторак

14.15-15.00

407

Фокіна Н.О.

VII

Англ. мова

панядзелак

14.15-15.00

207

Гладкая О.А.

VII

Англ. мова

аўторак

14.15-15.00

205

Скварнюк Т.І.

VIII

Англ. мова

аўторак

14.15-15.00

305

Старых З.П.

VIII

Англ. мова

аўторак

14.15-15.00

303

Васільева Е.Б.

VIII

Англ. мова

панядзелак

14.15-15.00

412

Раздзелы сайта