Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Падтрымліваючыя заняткі (I-IV класы)

Графік правядзення падтрымліваючых заняткаў на I ступені агульнай сярэдняй адукацыі з 04.05.2020 па 29.05.2020

Прозвішча, імя настаўніка

Клас

Дзень  тыдня

Час правядзення

Кабінет

1

Ганчарова К.В.

I «А»

Настаўнік знаходзіцца на бальнічным лісце

2

Адамовіч В.С.

I «Б»

Аўторак, серада

12.30 - 13.05

№ 1

3

Беспалька Н.М.

I «У»

Аўторак, серада

12.30 - 13.05

№ 4

4

Кандэра А.С.

I «Г»

Панядзелак, аўторак

12.30 - 13.05

№ 7

5

Гушчына Л.К.

I «Д»

Панядзелак, аўторак

12.30 - 13.05

№ 6

6

Якіменка А.Я.

I «Е»

Серада, чацвер

12.30 - 13.05

№ 2

7

Мацкевіч В.Л.

I «Ж»

Панядзелак, аўторак

12.30 - 13.05

№ 3

8

Чумак А.Б.

I «З»

Аўторак, серада

08.10 - 08.45

№ 37

9

Багданава Т.Г.

II «А»

Аўторак, серада

12.30 - 13.15

№ 32

10

Шэргілашвілі С.Я.

II «Б»

серада,

пятніца

13.10 - 13.55

12.20 - 13.05

№ 40

11

Міхасенка В.В.

II "В"

Чацвер,

пятніца

12.30 - 13.15

13.10 - 13.55

№ 21

12

Жабко Ж.І.

II "Г"

Чацвер,

пятніца

12.30 - 13.15

13.10 - 13.55

№ 24

13

Дзегавец Т.У.

II "Д"

Панядзелак,

пятніца

13.10 - 13.55

12.30 - 13.15

№ 39

14

Сытава Р.А.

II «Е»

Настаўнік знаходзіцца ў адпачынку

15

Лебедзюк А.У.

 

II «Е»

04.05 - 15.05

Аўторак чацвер

12.30 - 13.15

12.40 - 13.25

№ 42

16

Рыкліс В.А.

II «Ж»

Чацвер,

пятніца

12.30 - 13.15

13.10 - 13.55

№ 41

17

Шаблінская Т.В.

III «А»

серада

18.45 - 19.30

№ 22

18

Мурашка А.А.

III «Б»

серада

18.45 - 19.30

№ 21

19

Міклашэвіч А.В.

 

серада

18.45 - 19.30

№ 27

20

Новік Н.Я.

III «Г»

аўторак

18.45 - 19.30

№ 25

21

Войцік Г.М.

III «Д»

серада

18.45 - 19.30

№ 23

22

Капылова С.А.

III «Е»

аўторак

18.45 - 19.30

№ 28

23

Седач В.А.

III «Ж»

аўторак

18.45 - 19.30

№ 40

24

Тамковіч А.М.

IV «А»

серада

18.45 - 19.30

№ 24

25

Каваленка І.М.

IV «Б»

серада

12.25 - 13.10

№ 26

26

Бадуліна Ж.В.

IV "В"

аўторак

13.25 - 14.10

№ 27

27

Сокал М.М.

IV «Г»

аўторак

12.25 - 13.10

№ 25

28

Перапечка В.П.

IV «Д»

аўторак

13.25 - 14.10

№ 22

29

Андрэйчыкава Л.Л.

IV "Е"

аўторак

11.25 - 12.10

№ 23

30

Берднік В.М.

IV «Ж»

панядзелак

13.25 - 14.10

№ 28

Раздзелы сайта