Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Вынікі першага этапу рэспубліканскай алімпіяды

C 11.10.2019  ў гімназіі праводзіцца першы этап рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах. Вызначаны пераможцы гімназічных алімпіяд, якія працягнуць барацьбу на II (раённым) этапе.


Спіс вучняў, што накіроўваюцца на 2 этап рэспубліканскай алімпіяды ў 2019/2020 навучальным годзе
23-24.11.2019

П.І. вучня

Клас

Прадмет

Настаўнік

Мялик Артём 

IX «Д»

физика

Караба Л.И.

Насекайло София 

IX «В»

физика

Ярошевич Н.А.

Сенькин Алексей 

X «А»

физика

Малевич Р.В.

Семижон Артемий 

X «А»

физика

Малевич Р.В.

Зыкмантович Никита 

X «А»

физика

Малевич Р.В.

Ерёменко Егор 

XI «А»

физика

Караба Л.И.

Макась Илья 

XI «В»

астрономия

Робейчиков Ю.М.

Скоринко Ирина 

XI «Д»

немецкий язык

Курдина Н.В.

Сапуто Анастасия 

XI «Г»

немецкий язык

Степанов А.А

Данильчик Максим 

XI «В»

немецкий язык

Курдина Н.В.

Гречко Мария 

X «Г»

английский язык

Грицова Н. В.

Зыгмантович Никита 

X «А»

английский язык

Грицова Н, В.

Лыскова Виктория 

X «Б»

английский язык

Манцевич В.А.

Сей Арсений 

XI «Б»

английский язык

Каленик Н.В.

Свириденко Валерия 

XI «Д»

английский язык

Ходина Г. Н.

Орловский Иван 

XI «Б»

информатика

Градобаева И.б.

Решетилова Антонина 

XI «А»

информатика

Градобаева И.б.

Александрова Анастасия 

IX «В»

Бел. яз и лит-ра

Поддубная Т.М.

Кухарская Екатерина 

X «А»

Бел. яз и лит-ра

Оксютчик Т.В.

Цареня Милана 

XI «Б»

Бел. яз и лит-ра  

Поддубная Т.М.

Звоник Виктория 

X «Г»

история

Руцкая С.М.

Тимонович Юрий 

 

история

Руцкая С.М.

Цареня Владислав 

IX«В»

трудовое обучение

Цареня Д.В

Глик Арсений 

XI «А»

трудовое обучение

Цареня Д.В.

Юшко Ксения  

VIII «Е»

трудовое обучение

Савельева Н.М.

Дьякончук Екатерина 

 

трудовое обучение

Савельева Н.М.

Левченко Кирилл 

IX «Б»

химия

Дабринская Н.С.

Рубан Дарья 

X «А»

химия

Лычковская Т.Э.

Деревяшко Вячеслав 

X «В»

химия

Лычковская Т.Э.

Матвеева Анастасия 

X «Д»

химия

Лычковская Т.Э.

Рыжевич Андрей 

XI «В»

химия

Лычковская Т.Э.

Бань Илья 

XI «А»

химия

Лычковская Т.Э.

Шпаковская Александра 

XI «В»

химия

Лычковская Т.Э.

Есманович Алина 

XI «АВ»

химия

Лычковская Т.Э.


Спіс вучняў, што накіроўваюцца на 2 этап рэспубліканскай алімпіяды ў 2019/2020 навучальным годзе 
30.11.2019- 01.12.2019

П.І. вучня

Клас

Прадмет

Настаўнік

Бунис Артём 

XI «Б»

математика

Мандрик А.И.

Курачко Артём 

XI «Б»

математика

Мандрик А.И.

Прилуцкая Анастасия 

XI «Б»

математика

Мандрик А.И.

Букель Семён 

X«А»

математика

Савицкая Ж.П.

Кухмар Ксения 

X«А»

математика

Савицкая Ж.П.

Мялик Артём 

IX«Д»

математика

Бережненко О.В.

Воронович Мария 

IX«В»

математика

Бережненко О.В.

Детков Максим 

VIII В

математика

Романова М.В.

Десятков Тимофей 

VIII В

математика

Романова М.В.

Вушев Василий 

VIII Г

математика

Романова М.В.

Бачило Адриана 

VIII «В»

математика

Романова М.В.

Мисевич Ирина 

IX«Д»

биология

Кокорина Е.М.

Рыжевич Андрей 

XI «В»

биология

Захарова А.С.

Данилов Вадим 

XI «В»

биология

Захарова А.С.

Бань Илья 

XI «В»

биология

Захарова А.С.

Ворохобко Мария 

X «Б»

обществоведение

Руцкая С.М.

Тужикова София 

XI «Г»

обществоведение

Федоров Ю.Н.

Семёнова Евгения 

IX «Б»

Русск.яз и лит.-ра

Маглыш Т.И.

Александрова Анастасия 

IX«В»

Русск.яз и лит.-ра

Маглыш Т.И.

Бойко Алиса 

IX«Б»

Русск.яз и лит.-ра

Маглыш Т.И.

Дригайло Александра 

X «Д»

Русск.яз и лит.-ра

Буйкевич Н.И.

Звоник Виктория 

XI «Г»

Русск.яз и лит.-ра

Шустова Т.М.

Свириденко   Валерия 

XI «Д»

Русск.яз и лит.-ра

Шустова Т.М.

Есманович Алина 

XI «В»

Русск.яз и лит.-ра

Шустова Т. М.

Метельская Ульяна

IX «Е»

география

Зубок В.А.

Хмелевская Анефиса

IX «Е»

география

Зубок В.А.

Макольский Данила 

X «В»

география

Якубович Ж.М.

Баханьков Игнат 

XI «А»

география

Руденок О.В.

Макрецкий Матвей 

X «Д»

Физ. культ. и зд.

Рекс В.Н.

Резник Анна 

IX «Д»

Физ. культ. и зд.

Гаврилик О.В.

Зайцев Данила 

IX «Б»

Физ. культ. и зд.

Гаврилик О.В.

Першы этап рэспубліканскай алімпіяды па  матэматыцы

Прадмет

П. І. вучня

Клас

Месца

Астраномія

Макась Ілля

XI «В»

I

Нямецкая

мова

Сапута Анастасія

XI «Г»

I

Данільчык Максім

XI «Г»

II

Скарынка Ірына

XI «Д»

III

Англійская

мова

Сей Арцемій

XI «Б»

I

Сапута Анастасія

XI «Г»

II

Свірыдзенка Валерыя

XI «Д»

III

Грэчка Марыя

X "Г"

I

Зыгмантовіч Мікіта

X «А»

II

Лыскова Вікторыя

X «Б»

III

Матэматыка

Дзяткоў Максім

VIII «В»

I

Дзясяткоў Цімафей

VIII «В»

II

Вушаў Васіль

VIII «Г»

III

Мялік Арцём

IX «Д»

1

Варановіч Марыя

IX «В»

II

Ржэўтская Маргарыта

IX «Д»

III

Буніс Арцём

XI «Б»

1

Курачка Арцём

XI «Б»

II

Прылуцкая Анастасія

XI «Б»

III

Букель Сямён

X «А»

I

Кухмар Ксенія

X «А»

II

Календа Кацярына

X «А»

III

Біялогія

Місевіч Ірына

IX «Д»

1

Кутасевіч Аліна

IX «Г»

11

Кавалёва Марыя

IX «Е»

III

Рыжэвіч Андрэй

XI «В»

I

Бань Ілля

XI «Д»

II

Данілаў Вадзім

XI «В»

III

Есмановіч Аліна

XI «В»

III


Першы этап рэспубліканскай алімпіяды па  англійскай мове

Першы этап рэспубліканскай алімпіяды па біялогіі


  • Больш падрабязна пра рэспубліканскую алімпіяду па вучэбных прадметах чытайце ў раздзеле "Рыхтуемся да алімпіяд"

Віншуем пераможцаў першага этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах! Жадаем поспеху на другім (гарадскім) этапе алімпіяды! 

Раздзелы сайта