Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Графік другога этапа рэспубліканскай алімпіяды

Графік правядзення тураў другога этапа рэспубліканскай алімпіяды

Другі
этап

23-24.11.2019

30.11-01.12.2019

Хімія

Гісторыя Беларусі, Сусветная гісторыя

Беларуская мова і літаратура

Англійская мова

Нямецкая мова

Французкая мова

Інфарматыка

Фізіка

Працоўнае навучанне

Біялогія

Грамадазнаўства

Руская мова і літаратура

Кітайская мова

Іспанская мова

Геаграфія

Матэматыка

Астраномія

Фізічная культура і здароўе



Графік правядзення тураў другога этапа рэспубліканскай алімпіяды 

навучальны прадмет

Назва тура

Час правядзення

Дата правядзення

«Беларуская мова» і «Беларуская літаратура»

комплексная работа

9.00 -12.00

23.11.2019

вуснае выказванне

з 12.30

23.11.2019

водгук

9.00 - 13.00

24.11.2019

"Беларуская мова" і "Беларуская літаратура"

комплексная работа

9.00 - 12.00

30.11.2019

вуснае выказванне

з 12.30

30.11.2019

водгук

9.00 - 13.00

12.01.2019

"Англійская мова"

"Нямецкая мова"

"Французкая мова"

пісьмовая праца    

9.00 -11.00

23.11.2019

аўдзіраванне 

11.30 - 12.30

23.11.2019

маўленне

з 9.00

24.11.2019

«Іспанская мова»

"Кітайская мова"

пісьмовая праца

9.00 - 11.00

30.11.2019

аўдзіраванне 

11.30 - 12.30

30.11.2019

маўленне

з 9.00

12.01.2019

«Матэматыка»

тэарэтычны (VIII кл.)

тэарэтычны (IX-XI кл.)

9.00 -13.30

9.00 -14.00

30.11.2019

«Фізіка»

тэарэтычны

9.00 - 14.00

23.11.2019

эксперыментальны

10.00 - 14.00

24.11.2019

«Астраномія»

тэарэтычны

9.00 - 12.00

30.11.2019

практычны

12.30 - 14.30

30.11.2019

«Інфарматыка»

практычны

9.00 - 14.00

23.11.2019

«Біялогія»

тэарэтычны

IX клас

9.00 - 11.30

30.11.2019

X- XI клас

9.00 - 12.00

30.11.2019

практычны

IX клас

12.00 - 13.30

30.11.2019

X- XI клас

12.30 - 14.30

30.11.2019

«Хімія»

тэарэтычны

9.00 - 12.30

23.11.2019

практычны

9.00 - 12.00

24.11.2019

«Сусветная гісторыя»

«Гісторыя Беларусі»

тэарэтычны

9.00 - 12.00

23.11.2019

выкананне тэстаў

12.30 - 14.30

23.11.2019

«Грамадазнаўства»

тэарэтычны

9.00 - 13.00

30.11.2019

выкананне тэстаў

9.00 - 12.00

12.01.2019

«Геаграфія»

тэарэтыка-практычны

9.00 - 12.00

30.11.2019

мультымедыя-тэст

13.00 - 14.00

30.11.2019

дадатковы тур на англійскай мове (па жаданні вучняў)

14.30 - 15.30

30.11.2019

«Працоўнае навучанне»

практычны (IX - XI клас)

9.00 - 13.00

23.11.2019

тэарэтычны

9.00 - 12.00

24.11.2019

"Фізічная культура і здароўе»

тэарэтычны

9.00 - 11.00

30.11.2019

плаванне

з 13.00

30.11.2019

тэставанне па АФП

з 9.00

12.01.2019

гульнявыя віды спорту

з 13.00

12.01.2019


Пункты правядзення другога этапа рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах 

Пункт правядзення

Навучальны прадмет

23-24.11 2019

ДУА «Гімназія № 6 г. Мінска»

Фізіка

ДУА «Гімназія № 6 г. Мінска»

Працоўнае навучанне

ДУА «Гімназія № 22 г. Мінска»

Англійская мова

ДУА «Гімназія № 22 г. Мінска»

Нямецкая мова

ДУА «Гімназія № 22 г. Мінска»

Інфарматыка

ДУА «Сярэдняя школа № 53 г. Мінска»

Гісторыя

ДУА «Сярэдняя школа № 53 г. Мінска»

Беларуская мова і літаратура

ДУА «Гімназія № 8 г. Мінска»

Французкая мова

ДУА «Гімназія № 8 г. Мінска»

Хімія

30.11-01.12.2019

ДУА "Ордэна Працоўнага Чырвонага Сцяга гімназія №50 г. Мінска»

Астраномія

ДУА «Гімназія № 30 г. Мінска імя Героя Савецкага Саюза Б.С.Окрестина»

Геаграфія

ДУА «Гімназія № 30 г. Мінска імя Героя Савецкага Саюза Б.С.Окрестина»

Біялогія

ДУА «Сярэдняя школа імя Я.Купалы № 19 г. Мінска»

Матэматыка

ДУА «Сярэдняя школа № 27 г. Мінска»

Руская мова і літаратура

ДУА «Сярэдняя школа № 27 г. Мінска»

Грамадазнаўства

ДУА «Гімназія з беларускай мовай навучання № 23 г. Мінска»

Кітайская мова 

ДУА «Гімназія з беларускай мовай навучання № 23 г. Мінска»

Іспанская мова

ДУА «Сярэдняя школа № 148 г. Мінска»

Фізічная культура і здароўе

Раздзелы сайта