Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Дасягненні вучняў 2019/2020

Вынікі ўдзелу ў рэспубліканскай алімпіядзе па вучэбных прадметах і раённай канферэнцыі вучняў у 2019/2020 навучальным годзе


Віншуем пераможцаў III этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах  у 2019/2020 навучальным годзе

Трэці (гарадскі) этап рэспубліканскай алімпіяды прайшоў з 13 па 17 студзеня 2020 годаПа выніках трэцягя этапа рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах у 2019/2020 навучальным годзе  вучні гімназіі сталі ўладальнікамі:

  • Дыпломаў II - 6
  • Дыпломаў III - 5
  • Пахвальных водгукаў - 1

№ п / п

Імя вучня

Клас

Вучэбны прадмет

Узнагарода

Настаўнік

  1.  

Насекайло Сафія

IX «В»

фізіка

Дыплом II ступені

Караба Л.І.

  1.  

Сапуто Анастасія

XI «Г»

нямецкая мова

Дыплом II ступені

Курдзіна Н.У.

  1.  

Данільчык Максім

XI «В»

нямецкая мова

павальнай водгук

Курдзіна Н.У.

  1.  

Глік Арсеній

XI «А»

працоўнае навучанне

Дыплом III ступені

Царэня Д.У.

  1.  

Цареня Уладзіслаў

IX «В»

працоўнае навучанне

Дыплом II ступені

Цареня Д.У.

  1.  

Дзяканчук Кацярына

X «Б»

працоўнае навучанне

Дыплом III ступені

Савельева Н.М.

  1.  

Рыжэвіч Андрэй

XI «У»

хімія

Дыплом III ступені

Лычкоўская Т.Э.

  1.  

Букель Сямён

X «А»

матэматыка

Дыплом II ступені

Савіцкая Ж.П.

  1.  

Дзесяткоў Цімафей

VIII «В»

матэматыка

Дыплом II ступені

Раманава М.В.

10

Мялік Арцём

IX «Д»

матэматыка

Дыплом III ступені

Беражненка В.У.

11

Свірыдзенка Валерыя

XI «Д»

руская мова

Дыплом III ступені

Шустава Т. М.

12

Макрэцкі Мацвей

X "Д"

Фіз. культ. і зд

Дыплом II ступені

Рэкс В.М.


Віншуем пераможцаў другога этапа рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах у 2019/ 2020  навучальным годзе


Па выніках двух тураў (23-24 лістапада і 30 лістапада - 01 снежня 2019 года) другога этапа  рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах у 2019/2020 навучальным годзе  вучні гімназіі сталі ўладальнікамі

  • Дыпломаў I  - 13
  • Дыпломаў II  - 15
  • Дыпломаў III  - 11
  • Пахвальных водгукаў  - 9

Пераможцы II этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах
у 2019/2020 навучальным годзе 23-24.11.2019

Ф.І. вучня

Клас

Вучэбны прадмет

Узнагарода

Настаўнік

Курачко Арцём

XI «Б»

матэматыка

Дыплом III ступені

Мандрык А.І.

Букель Сямён

X «А»

матэматыка

Дыплом I ступені

Савіцкая Ж.П.

Кухмар Ксенія

X «А»

матэматыка

Пахвальны водгук

Савіцкая Ж.П.

Мялік Арцём

IX «Д»

матэматыка

Дыплом II ступені

Беражненка В. У.

Варановіч Марыя

IX «В»

матэматыка

Дыплом I ступені

Беражненка В. У.

Дзяткоў Максім

VIII «В»

матэматыка

Дыплом I ступені

Раманава М.В.

Дзясяткаў Цімафей

VIII «В»

матэматыка

Дыплом I ступені

Раманава М.В.

Вушаў Васіль

VIII «Г»

матэматыка

Дыплом III ступені

Раманава М.В.

Бачыла Адрыяна

VIII «В»

матэматыка

Дыплом II ступені

Раманава М.В.

Місевіч Ірына

IX «Д»

біялогія

Пахвальны водгук

Какорына Г.М.

Рыжэвіч Андрэй

XI «В»

біялогія

Дыплом II ступені

Захарава А.С.

Бань Ілля

XI «В»

біялогія

Дыплом I ступені

Захарава А.С.

Тужыкова Сафія

XI «Г»

грамадазнаўства

Дыплом II ступені

Фёдараў Ю.М.

Сямёнава Яўгена

IX «Б»

рус. мова і літ.-ра

Дыплом III ступені

Маглыш Т.І.

Аляксандрава Анастасія 

IX «В»

рус. мова і літ.-ра

Пахвальны водгук

Маглыш Т.І.

Бойка Аліса

IX «Б»

рус. мова і літ.-ра

Дыплом II ступені

Маглыш Т.І.

Дрыгайла Аляксандра

Х « Д »

рус. мова і літ.-ра

Дыплом I ступені

Буйкевіч Н.І.

Звонік Вікторыя

XI «Г»

рус. мова і літ.-ра

Дыплом III ступені

Шустава Т.М.

Свірыдзенка Валерыя

XI «Д»

рус. мова і літ.-ра

Дыплом II ступені

Шустава Т.М.

Есмановіч Аліна

XI «В»

рус. мова і літ.-ра

Дыплом III ступені

Шустава Т. М.

Макольскі Даніла

Х «В»

геаграфія

Пахвальны водгук

Якубовіч Ж.М.

Прылуцкая Анастасія

XI «Б»

геаграфія

Дыплом III ступені

Рудзянок В.У.

Макрэцкі Мацвей

X « Д »

фіз. культ. і зд.

Дыплом I ступені

Рэкс У.М.

Рэзнік Ганна

IX «Д»

фіз. культ. і зд.

Дыплом I ступені

Гаўрылік О. В.

Зайцаў Даніла

IX «Б»

фіз. культ. і зд.

Дыплом II ступені

Гаўрылік О.В.


Пераможцы II этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах 
у 2019/2020 навучальным годзе 30.11-01.12.2019

Ф.І. вучня

клас

Вучэбны прадмет

Узнагарода

Настаўнік

Мялік Арцём

IX «Д»

фізіка

Дыплом II ступені

Караба Л.І.

Насекайла Сафія

IX «В»

фізіка

Дыплом II ступені

Караба Л.І.

Сенькін Аляксей

X «А»

фізіка

Дыплом III ступені

Малевіч Р.В.

Яроменка Ягор

XI «А»

фізіка

Дыплом III ступені

Караба Л.І.

Скарынка Ірына

XI «Д»

нямецкая мова

Пахвальны водгук

Курдина М.В.

Сапуто Анастасія

XI «Г»

нямецкая мова

Дыплом I ступені

Сцяпанаў А.А

Данільчык Максім

XI «В»

нямецкая мова

Дыплом II ступені

Курдина Н.У.

Грэчка Марыя

X "Г"

англійская мова

Дыплом II ступені

Грыцова Н. В.

Зыгмантовіч Мікіта

X «А»

англійская мова

Дыплом II ступені

Грицова Н. В.

Лыскова Вікторыя

X «Б»

англійская мова

Дыплом III ступені

Манцэвіч В.А.

Сей Арсен

XI «Б»

англійская мова

Дыплом II ступені

Каленік Н.В.

Свірыдзенка Валерыя

XI «Д»

англійская мова

Пахвальны водгук

Ходзіна Г. М.

Арлоўскі Іван

XI «Б»

інфарматыка

Пахвальны водгук

Градабаева І.Б.

Царэня Мілана

XI «Б»

бел. мова і літ-ра

Пахвальны водгук

Паддубная Т.М.

Звонік Вікторыя

X "Г"

гісторыя

Пахвальны водгук

Руцкая С.М.

Царэня Уладзіслаў

IX «В»

працоўнае навучанне

Дыплом I ступені

Царэня Д.У

Глік Арсень

XI «А»

працоўнае навучанне

Дыплом I ступені

Царэня Д.У.

Дзяканчук Кацярына

X «Б»

працоўнае навучанне

Дыплом I ступені

Савельева Н.М.

Леўчанка Кірыл

IX «Б»

хімія

Дыплом II ступені

Дабрынская Н.С.

Рубан Дар'я

X «А»

хімія

Дыплом II ступені

Лычкоўская Т.Э.

Дзеравяшка Вячаслаў

X "В"

хімія

Дыплом III ступені

Лычкоўская Т.Э.

Рыжэвіч Андрэй

XI «В»

хімія

Дыплом I ступені

Лычкоўская Т.Э.

Есмановіч Аліна

XI «В»

хімія

Дыплом III ступені

Лычкоўская Т.Э.

Раздзелы сайта